Kuchnia arabska

Wszystkich miłośników kuchni arabskiej zapraszamy do naszej restauracji HeyooDubai mieszczącej się na rogu ul. Nowolipki i Al. Jana Pawła - serwujemy dania zgodne z arabską tradycją kulinarną. Dysponujemy grillem węglowym, tradycyjnym piecem mandi, marokańskimi naczyniami ceramicznymi tagine, oryginalnymi przyprawami. Nasz ryż jest zawsze smaczny, mięso - zawsze najwyższej jakości. 
 
Kuchnia arabska może stanowić bardzo ciekawe urozmaicenie dla wszystkich miłośników dobrej kuchni. Można nawet powiedzieć, że kuchnia arabska - szczególnie ta pochodząca z Półwyspu Arabskiego może bardzo odpowiadać gustom Polaków - jest w niej dużo mięsa, porcje są duże, jest odpowiednio doprawiana. Dania z kurczakiem grillowanym i ryżem nie stanowią w żadnym stopniu szoku kulinarnego dla polskich konsumentów. 
 
Co jest bardzo interesujące w kuchni arabskiej to możliwość spróbowania baraniny oraz jagnięciny przygotowanej zupełnie inaczej, interesująco, aromatycznie. Ktoś, kto dotychczas nie przepadał za tym rodzajem mięsa będzie miał szanse bardzo je docenić.
 
W naszej restauracji bardzo zwracamy uwagę na to, aby nasze dania były bardzo zgodne z arabską tradycją kulinarną.